Maak nu zelf overheerlijke speltkoeken met deze Mix voor Crunchy Spelt Cookies van FunCakes. Ook kun je hiermee taartbodems maken. De mix is rijk gevuld met zonnebloem- en pompoenpitten. Om deze smakelijke koekjes te maken hoef je alleen ei, boter en water toe te voegen. Heerlijk!
Nodig: 500 gram mix, 1/2 ei, 150 gram boter en 15 ml water.
Bereidingswijze: Verwerk de ingrediënten op kamertemperatuur.. Doe de mix, eieren, boter en het water in een kom. Mix op lage snelheid voor 3 minuten tot een glad beslag. Rol het deeg tot een staaf met een diameter van 6cm en wikkel het in plastic folie. Laat het deeg voor 1 uur opstijven in de koelkast.
Haal de koekjesstaaf uit de koelkast en verwarm de oven voor op 175°C (heteluchtoven 160°C). Snijd koekjes af van 2 cm breed en leg ze op een met bakpapier beklede bakplaat 5 cm van elkaar af. Bak de koekjes in het midden van de oven gedurende 18-20 minuten. Haal de koekjes uit de oven en laat ze afkoelen op een rooster.
Ingrediënten: speltbloem (25%), volkorenspeltmeel (25%), suiker, speltvlokken (10%), pompoenpitten, gekarameliseerde suiker, zonnebloempitten, dextrose, honingpoeder, rijsmiddel: E500, E450, zout, aroma. Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten. Kan sporen bevatten van: ei, soja, melk, lupine.
Inhoud: 500 gram
© 2023 www.funbakings.nl - Powered by Shoppagina.nl